dodano 05 Maja 2017  
 

Wyjazdy w Programie Erasmus+ 2017/2018 pracownicy, dodatkowy nabór studenci

Wyjazdy w Programie Erasmus+ 2017/2018 pracownicy, dodatkowy nabór studenci

Szanowni Państwo,

Do 25 maja 2017 potrwa  termin składania wniosków na wyjazdy szkoleniowe i dydaktyczne dla pracowników w roku akademickim 2017/2018. KPSW otrzymało 3 stypendia na wyjazdy dydaktyczne i 4 na wyjazdy szkoleniowe. Ponadto dostępne są 3 miejsca na wyjazdy dydaktyczne i 2 na wyjazdy szkoleniowe z umowy 2016.

Studenci, którzy spóźnili się ze składaniem wniosków na wyjazdy podczas poprzednich rekrutacji, mogą również w tym terminie się zgłosić.

Pracownicy mogą jechać do wybranej instytucji za granicą w celu zrealizowania indywidualnie ustalonego Porozumienia o programie szkolenia-Staff Training Agreement  lub Porozumienia o programie nauczania - Staff Teaching Agreement. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: 

http://wzz.kpswjg.pl/pl/erasmus-dla-pracownikow-wyjazdy-dydaktyczne

http://wzz.kpswjg.pl/pl/erasmus-dla-pracownikow-wyjazdy-szkoleniowe

Dla pracowników administracyjnych ciekawą opcją są tzw. Staff Traning Weeks, tzn. tygodnie szkoleniowe organizowanych przez różne uniwersytety i instytucje w Europie, w których bierze udział więcej uczestników z różnych instytucji. Informacje o planowanych Staff Training Weeks znajdują się np. na stronie internetowej:

http://staffmobility.eu/staff-week-search?f[0]=field_staff_week_state%3Aopen

 

Formularze dostępne są w sekcji "dokumenty do pobrania".

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Kamila Biniek

kamila.biniek@kpswjg.pl

budynek nr 12, pokój nr 106 - nieobecna w dniach 08 - 12 maja.

‹ zobacz wszystkie aktualności