dodano 01 Kwietnia 2019  
 

Tydzień Erasmus+ w KPSW od 8-12 kwietnia

Tydzień Erasmus+ w KPSW od 8-12 kwietnia

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach Tygodnia Dydaktyczno-Szkoleniowego Erasmus+. W roku 2019 naszą uczelnię obok gości z krajów europejskich: Hiszpanii, Czech, Łotwy i Turcji odwiedzą wykładowcy z USA, Chin, Ukrainy i Syrii.

W poniedziałek, 8 kwietnia, w Auli Rektoratu odbędzie się Inauguracja tygodnia podczas której głos zabiorą  wykładowcy z Tyler Junior College ze Stanów Zjednoczonych: Jeff Owen - na temat nacjonalizmu i Christine Melius na temat kształcenia w zakresie fizjoterapii, jak również  profesor Birkan Tapan z Istanbul bilim University, specjalista z zakresu zarządzania systemami jakości w sektorze medycznym.

Prezentacje prowadzone będą w języku angielskim.

Po części wykładowej w godzinach od 13: 00 - 14:30 zapraszamy na "mini targi" międzynarodowe i edukacyjne w Sali Senatu, podczas których będzie można porozmawiać z zaproszonymi gośćmi i dowiedzieć się więcej o wymianie w ramach programu Erasmus+.

We wtorek 09.04 od godziny 10:00 - 13:00 w Sali Seminaryjnej Biblioteki i Centrum Informacji Naukowej goście zaprezentują uczelnie zagraniczne, z których pochodzą. Poznamy m.in. szkoły wyższe w Hiszpanii, na Łotwie, w Chinach, na Ukrainie, w Syrii i Turcji. W tym dniu, a także w pozostałych, wykładowcy z zagranicy prowadzić będą równolegle różne zajęcia z naszymi studentami.

W środę 10.04. na godzinę 10:30 zapraszamy ponownie do w Sali Seminaryjnej Biblioteki i Centrum Informacji Naukowej na wykład dr Jeffreya Owensa "The American Civil War: Why the South seceded and why the North fought".

Pełen program Tygodnia wraz z planem wykładów dla studentów i osób zainteresowanych  w załaczeniu.

Zapraszamy!!!

kontakt:

tel. 756453342 Współpraca z Zagranicą KPSW
kamila.biniek@kpswjg.pl, foreign@kpswjg.pl 

 

załączone pliki
11 11» [ 467.67 kB ]
‹ zobacz wszystkie aktualności