dodano 18 Kwietnia 2016  
 

Nasza studentka Patrycja Wegner z Cannakale

Nasza studentka Patrycja Wegner z Cannakale

Studentka filologii angielskiej Patrycja Wegner przesyła kilka zdjęć i wiadomość z  wyjazdu w ramach Programu Erasmus+ do partnerskiej uczelni KPSW - Canakkale Onsekiz Mart University, leżącej nad Morzem Egejskim w Turcji. Zdjęcia przedstawiają: meczet Ulu w Bursie, Kapadocję i wydrążone w skałach koscioły chrzescijańskie, balony, z których słynie Kapadocja i Kilitbahir - drugą stronę Canakkale. 

W środę w 13 kwietnia Patrycja pisała: 

"Jest wspaniale. W sumie w Cnakkale już zagościło lato. Codziennie jest ponad 20 stopni. Zbliżają się też egzaminy, więc muszę się uczyć. W niedzielę była wycieczka do Troi i do Assos. Bardzo mi się tam podobało, zwłaszcza Assos- widok z Akropolis był niesamowity! Jest tam też taka mała kamienista plaża, która bardzo mi się podoba. Ogólnie cały port jest bardzo urokliwy- małe łódeczki, piękne, błękitne morze. Czego chcieć jeszcze! Po wycieczce grałam razem z przyjaciółmi w piłkę nożną, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to może być takie zabawne! A dzisiaj też mam dzień pełen atrakcji, ponieważ o 10:50 idziemy na piknik z jedną grupą, na której zajęcia uczęszczam. Potem oczywiście mam zajęcia i muszę się pouczyć do egzaminów, które już w przyszłym tygodniu, a wieczorem idę na koncert jednego tureckiego zespołu. Mam nadzieję,że to będzie wspaniałe doświadczenie!"

Zyczymy jeszcze wielu wspaniałych doświadczeń i zachęcamy studentów do starania się o wyjazdy w ramach Programu Erasmus+!


		
						  
					


		
‹ zobacz wszystkie aktualności